user_mobilelogo

Oferta

Program Klasyczny

Podstawową usługą — dostępną na poczekaniu — jest wywodzące się z francuskiej szkoły fryzjerstwa strzyżenie w trzech wariantach: krótkim, średnim i pełnym. Wyróżnia się mistrzowską precyzją i zastosowaniem technik podkreślających zalety i kamuflujących niedoskonałości włosów. Standardowo usuwane jest zbędne owłosienie z karku. Na życzenie, bezpłatnie usuwane jest nieestetyczne owłosienie nozdrzy i uszu oraz przycinane są rozrośnięte brwi a w razie potrzeby korygowany ich kształt, w sposób gwarantujący pożądany wygląd całej głowy.

program klasyczny


Program Specjalny

Podstawą sesji stylizacyjnej — dostępnej po wcześniejszym umówieniu — jest wywiad określający osobowość i preferencje. Korzystając z szerokiej bazy katalogowej dokonuje się wyboru i projektuje indywidualnie fryzurę. Wykonanie następuje przy użyciu technik i środków zdeterminowanych wyborem. Może obejmować wszystkie oferowane usługi. Na życzenie, metamorfozę rozpoczyna i kończy fotograficzna dokumentacja.

program specjalny


Usługi uzupełniające

Bezpłatne, profesjonalne poradnictwo w zakresie indywidualnej pielęgnacji i specyficznych problemów włosów i skóry głowy oraz właściwego doboru bezpiecznych kosmetyków.

Modelowanie i stylizacja włosów przy użyciu profesjonalnych środków może być na życzenie uzupełnieniem programu klasycznego.

Strzyżenie brody i wąsów w różnych wariantach przygotowano dla mężczyzn noszących zarost.

Masaż witalizujący skórę głowy opracowany na bazie azjatyckich technik dla mężczyzn o osłabionych i wypadających włosach.

Wszystkie usługi wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości profesjonalnych narzędzi i środków renomowanych firm gwarantujących komfort, bezpieczeństwo i satysfakcję.

uslugi uzupelniajace


stat4u